ЦСКА победи Берое без проблем

ЦСКА е наравно по точки с Лудогорец според класацията на efbet Лига. Това се случи след победата над старозагорския тим Берое с 5:1. Срещата беше от четвъртия кръг.

Армейците не се затрудниха в тази победа и убедително постигнаха успех и още в началото на мача успяха да вкават два кола, които им осигуриха значителна преднина. ЦСКА си осигуриха десет точки. Армейците, които бяха домакини, постигнаха головете в първите пет минути.

Около 18-ата минута Назон вкара гол, като успя да пребори играчите на Берое и реализира головото си положение. Играчите от старозагорския тим не бяха уверени в играта си, като в 70-ата минута Дончев реализира гол, но той бе отменен.

Берое успяха да вкарат един гол от дузпа. Крайният резултат показа, че ЦСКА бяха по-подготвени от Берое, а Саша Илич беше видимо доволен от резултата на отбора си.